دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم آدرس IP و سیستم عامل، شماره تلفن همراه کاربر که در سایت با آن ثبت نام نموده و اطلاعات کاربری وی را نزد خود داریم و در صورت ارسال هرزنامه و یا توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی و یا نشر اکاذیب با توجه به قانون با ایشان رفتار خواهد شد.

توجه داشته باشید در صورتی که در سایت گراویتی عضو باشید و آدرس ایمیل خود را در شناسه کاربری خود ثبت نموده باشید، تصویر آواتار تعریف شده در پنل گراویتی در سایت استفاده خواهد شد.

رسانه

در صورتی که تصویری از طرف شما در سایت قرار می‌گیرد، توجه داشته باشید که ممکن است مورد سوءاستفاده افراد سودجو قرار بگیرد. در قرار دادن تصاویر خود در هرجایی از اینترنت دقت کافی را انجام دهید.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، می‌توانید برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم‌گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید زمانی که نظر دیگری را ارسال می‌کنید، دوباره جزئیات خود را پر کنید. این کوکی‌ها به مدت یک سال دوام خواهند داشت.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر ” مرا به خاطر بسپار ” را انتخاب کنید، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

تنها افرادی که از قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران درخواست رسمی ارائه کنند، می‌توانند اطلاعات مربوط به کاربران سایت را مشاهده کنند.

دریافت اطلاعات فردی از قبیل کارت ملی صرفا جهت مبارزه با پولشویی و کلاهبرداری است و این اطلاعات جهت بررسی واریز کننده و حساب بانکی ایشان استفاده می‌شود. اطلاعات مربوط به خریداران تنها جهت مبارزه با پولشویی بکار می‌رود و کاربرد دیگری از قبیل اداره مالیات ندارد.

در برخی موارد جهت تأیید هویت خریدار، تصویر سلفی همراه با کارت ملی، بانکی و ارائه تعهد دریافت می‌شود که این اطلاعات پس از تأیید کاربر در آرشیو آفلاین نگهداری خواهد شد و بصورت آنلاین موجود نخواهد بود.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ارسال کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم نظرات بعدی را بطور خودکار بجای اینکه در صف بازدید قرار دهیم، تشخیص داده و تایید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری ارسال کرده‌اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل خروجی از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هرگونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده‌اید را بدهید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هرگونه اطلاعات شخصی که در مورد شما داریم را پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌هایتان کجا فرستاده شد

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.